Aktywna Warszawa – Babiniec #3 – 26.02.2013

Aktywna Warszawa – Babiniec #3 – 26.02.2013

Idea jest taka by stworzyć coś na kształt Koła Gospodyń Miejskich – czyli przebywając w kręgu kobiet eksperymentować, uczyć się od siebie nawzajem, szlifować posiadane już talenty, wykluwać szalone pomysły, a przy tym dobrze się bawić!

My, czyli Wera, Daga i Maria mamy już pewne doświadczenia w prowadzeniu warsztatów a przede wszystkim zaś wielką pasję do majsterkowania. Mamy też pomysły, którymi chętnie się z Wami podzielimy. Jesteśmy też ciekawe Waszych pomysłów, dlatego zachęcamy do zgłaszania propozycji dotyczących tematyki spotkań i warsztatów jakie chciałybyście przeprowadzić.

Chciałybyśmy by nasze spotkania poza dobrą zabawą dawały kobietom tzw. start-up warsztatowy, czyli były okazją na to by w przyjaznej atmosferze można było nabrać wprawy i pewności siebie w prowadzeniu zajęć, zdobyć informacje o tym jak zorganizować warsztat, jakimi drogami go wypromować, gdzie najkorzystniej przeprowadzić, jednym słowem nabyć know-how warsztatowe.

Recepta jest prosta:
– wieczór, kobiety, świetna atmosfera;
– śrubki, włóczki, szlifierki, wiertarki, farby, obcęgi, drewno, tkaniny, koraliki, śrubokręty, pudełka, pleksi, pióra;
– projektowanie, malowanie, budowanie, restaurowanie, budowanie;
– fantazja, pomysły, chęci.

*Aby spotkanie miały wyjątkowy klimat zapraszamy do przyniesienia jakiś pyszności na wspólny podwieczorek, herbatę i kawę mamy na miejscu:)

ZASADY UCZESTNICTWA:
– Grupa ma charakter otwarty, jednak z racji możliwości przestrzennych na jedno spotkanie może przyjść max. 12 osób
– Rezerwację miejsca należy zgłosić przynajmniej dwa dni przed datą warsztatów, ponieważ musimy przygotować odpowiednią ilość materiałów.
– Koszty: Symboliczne 5 zł na utrzymanie sali oraz zrzutka na materiały (każdy warsztat indywidualnie, informacją będzie podana wcześniej)

Kiedy: każdy wtorek od 18-21
Gdzie: Mieszadło, ul. Hoża 51
Koszt: 5zł + materiały -> płatność na miejscu
Zapisy: babiniec@mieszadlo.waw.pl
tel. 696 256 086

Każde spotkanie będzie poświęcone innej tematyce, a przez to wyjątkowe i niepowtarzalne.

– III SPOTKANIE: świeczniki i szklanki z butelek
Na spotkaniu 26 lutego będziemy robić świeczniki, szklanki, może podstawę do lamp z butelek po piwie i winie. Ania Małyszko zaproponowała, że pokaże nam jak przecinać szklane butelki. Będzie też grawerka do szkła i farbki, dzięki czemu będzie można ozdobić powstałe przedmioty.

Na zajęcia przynieście proszę każda swoją butelkę, a może dwie, czy trzy, bo z pękaniem szkła bywa różnie i nie zawsze wyjdzie za pierwszym razem.

Będziemy też zdobić krzesła opalarką.

Zrzutka 5zł na salę + materiały 5zł

Mile widziane ciacho albo coś w tym stylu! 🙂

Zapraszamy Was wszystkie!
Wera, Daga, Maria