Babiniec #11 07.05.2013

Babiniec #11 07.05.2013

A tak naprawdę skąd się bierze PŁEĆ?
Czy to tylko wytwór fizjologii, mózgu czy kultury…?

Dziewczyny,
na najbliższym Babińcu będziemy dyskutować o płci, płciowości, stereotypach związanych z płcią i języku genderowym; o tym jak mówić, by był to język równościowy.
Zajęcia poprowadzi Ania Adamczyk.

Ponieważ będzie mało do robienia a dużo gadania i zajęcia będą miały charakter raczej kawiarniany, to żeby czas nam mijał jak najprzyjemniej, zapraszamy do przyniesienia jakiś łakoci lub wiosennych przekąsów do wspólnej uczty:)

Składka na salę jak zwykle 5zł.

Zapisy: babiniec@mieszadlo.waw.pl

Zapraszamy Was wszystkie serdecznie i do zobaczenia!

Więcej informacji o Babińcu:

Idea jest taka by stworzyć coś na kształt Koła Gospodyń Miejskich – czyli przebywając w kręgu kobiet eksperymentować, uczyć się od siebie nawzajem, szlifować posiadane już talenty, wykluwać szalone pomysły, a przy tym dobrze się bawić!

My, czyli Wera, Daga i Maria mamy już pewne doświadczenia w prowadzeniu warsztatów a przede wszystkim zaś wielką pasję do majsterkowania. Mamy też pomysły, którymi chętnie się z Wami podzielimy. Jesteśmy też ciekawe Waszych pomysłów, dlatego zachęcamy do zgłaszania propozycji dotyczących tematyki spotkań i warsztatów jakie chciałybyście przeprowadzić.

Chciałybyśmy by nasze spotkania poza dobrą zabawą dawały kobietom tzw. start-up warsztatowy, czyli były okazją na to by w przyjaznej atmosferze można było nabrać wprawy i pewności siebie w prowadzeniu zajęć, zdobyć informacje o tym jak zorganizować warsztat, jakimi drogami go wypromować, gdzie najkorzystniej przeprowadzić, jednym słowem nabyć know-how warsztatowe.

Recepta jest prosta:
– wieczór, kobiety, świetna atmosfera;
– śrubki, włóczki, szlifierki, wiertarki, farby, obcęgi, drewno, tkaniny, koraliki, śrubokręty, pudełka, pleksi, pióra;
– projektowanie, malowanie, budowanie, restaurowanie, budowanie;
– fantazja, pomysły, chęci.

*Aby spotkanie miały wyjątkowy klimat zapraszamy do przyniesienia jakiś pyszności na wspólny podwieczorek, herbatę i kawę mamy na miejscu:)

ZASADY UCZESTNICTWA:
– Grupa ma charakter otwarty, jednak z racji możliwości przestrzennych na jedno spotkanie może przyjść max. 12 osób
– Rezerwację miejsca należy zgłosić przynajmniej dwa dni przed datą warsztatów, ponieważ musimy przygotować odpowiednią ilość materiałów.
– Koszty: Symboliczne 5 zł na utrzymanie sali oraz zrzutka na materiały (każdy warsztat indywidualnie, informacją będzie podana wcześniej)

Kiedy: każdy wtorek od 18-21
Gdzie: Mieszadło, ul. Hoża 51
Koszt: 5zł + materiały -> płatność na miejscu
Zapisy: babiniec@mieszadlo.waw.pl
tel. 696 256 086

Zapraszamy Was wszystkie!
Wera, Daga, Maria