Babiniec #8 – 09.04.2013

Babiniec #8 – 09.04.2013

Po przerwie świątecznej spotykamy się znów we wtorek wieczorem na Babińcu.
Tym razem będziemy robić Łapacze Snów.
Ciągle słyszę pytania kiedy będzie warsztat, zatem niech będzie u nas:)
Łapacz Snów traktowany jest przez plemiona indiańskie jako amulet, artefakt, który ma pilnować naszych snów, by były wyraziste, ale i by trafiały tylko te piękne, a koszmary zostały wyłapane. Z drugiej strony chroni też mieszkanie przed niekorzystnymi wpływami z zewnątrz. A z trzeciej, jest piękną ozdobą domu. To jak zadziała zależy tylko od nas.
Na zajęciach każda z nas sama zaprojektuje i wykona Łapacz tylko dla siebie. Zapraszam zatem we wtorek na zajęcia…i jak zwykle, niech nam się już tylko pięknie śni:)

Pozdrawiam,
Wera

Składka: 5 zł na salę + 10 zł na materiały.

Jak zwykle mile widziane ciacho, herbata albo coś w tym stylu! 🙂

Zapisy: babiniec@mieszadlo.waw.pl

Pozdrawiam,
Wera

Więcej informacji o Babińcu:

Idea jest taka by stworzyć coś na kształt Koła Gospodyń Miejskich – czyli przebywając w kręgu kobiet eksperymentować, uczyć się od siebie nawzajem, szlifować posiadane już talenty, wykluwać szalone pomysły, a przy tym dobrze się bawić!

My, czyli Wera, Daga i Maria mamy już pewne doświadczenia w prowadzeniu warsztatów a przede wszystkim zaś wielką pasję do majsterkowania. Mamy też pomysły, którymi chętnie się z Wami podzielimy. Jesteśmy też ciekawe Waszych pomysłów, dlatego zachęcamy do zgłaszania propozycji dotyczących tematyki spotkań i warsztatów jakie chciałybyście przeprowadzić.

Chciałybyśmy by nasze spotkania poza dobrą zabawą dawały kobietom tzw. start-up warsztatowy, czyli były okazją na to by w przyjaznej atmosferze można było nabrać wprawy i pewności siebie w prowadzeniu zajęć, zdobyć informacje o tym jak zorganizować warsztat, jakimi drogami go wypromować, gdzie najkorzystniej przeprowadzić, jednym słowem nabyć know-how warsztatowe.

Recepta jest prosta:
– wieczór, kobiety, świetna atmosfera;
– śrubki, włóczki, szlifierki, wiertarki, farby, obcęgi, drewno, tkaniny, koraliki, śrubokręty, pudełka, pleksi, pióra;
– projektowanie, malowanie, budowanie, restaurowanie, budowanie;
– fantazja, pomysły, chęci.

*Aby spotkanie miały wyjątkowy klimat zapraszamy do przyniesienia jakiś pyszności na wspólny podwieczorek, herbatę i kawę mamy na miejscu:)

ZASADY UCZESTNICTWA:
– Grupa ma charakter otwarty, jednak z racji możliwości przestrzennych na jedno spotkanie może przyjść max. 12 osób
– Rezerwację miejsca należy zgłosić przynajmniej dwa dni przed datą warsztatów, ponieważ musimy przygotować odpowiednią ilość materiałów.
– Koszty: Symboliczne 5 zł na utrzymanie sali oraz zrzutka na materiały (każdy warsztat indywidualnie, informacją będzie podana wcześniej)

Kiedy: każdy wtorek od 18-21
Gdzie: Mieszadło, ul. Hoża 51
Koszt: 5zł + materiały -> płatność na miejscu
Zapisy: babiniec@mieszadlo.waw.pl
tel. 696 256 086

Zapraszamy Was wszystkie!
Wera, Daga, Maria