Babiniec #9 – 16.04.2013

Babiniec #9 – 16.04.2013

Zapraszamy na Babiniec o języku żyrafy, czyli o tym jak szczerze wyrażać siebie i jak wysłuchać drugą osobę, a bardziej fachowo: będzie o empatycznej komunikacji.

Za pomocą słów możemy budować mosty albo je palić. Podczas warsztatu przyjrzymy się, jakie schematy myślowe rządzą naszym stylem wypowiedzi w codziennym życiu. Sprawdzimy też, jak dokonując niewielkich zmian językowych, możemy zwiększyć nasze szanse na porozumienie z drugą osobą, zamiast toczyć bitwę na argumenty czy przekonywać do swoich racji.
Omówimy sobie:
+ Typy komunikatów utrudniających nawiązanie kontaktu
+ Model Porozumienia bez Przemocy w czterech krokach
+ Aktywne słuchanie – czym jest empatia, jak ją dawać sobie i innym?
Zapraszam wszystkich, dla których ważna jest jakość autentycznych relacji z ludźmi, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej.

Zajęcia poprowadzi Beata Kosiacka, założycielka Babskiej Dżungli (zawodowo trenerka, mediatorka, psychopedagog kreatywności).

Składka: 5 zł na salę + mile widziane coś słodkiego/owoce lub herbata do wspólnej uczty:)

Zapisy: babiniec@mieszadlo.waw.pl

Pozdrawiam,
Wera

Więcej informacji o Babińcu:

Idea jest taka by stworzyć coś na kształt Koła Gospodyń Miejskich – czyli przebywając w kręgu kobiet eksperymentować, uczyć się od siebie nawzajem, szlifować posiadane już talenty, wykluwać szalone pomysły, a przy tym dobrze się bawić!

My, czyli Wera, Daga i Maria mamy już pewne doświadczenia w prowadzeniu warsztatów a przede wszystkim zaś wielką pasję do majsterkowania. Mamy też pomysły, którymi chętnie się z Wami podzielimy. Jesteśmy też ciekawe Waszych pomysłów, dlatego zachęcamy do zgłaszania propozycji dotyczących tematyki spotkań i warsztatów jakie chciałybyście przeprowadzić.

Chciałybyśmy by nasze spotkania poza dobrą zabawą dawały kobietom tzw. start-up warsztatowy, czyli były okazją na to by w przyjaznej atmosferze można było nabrać wprawy i pewności siebie w prowadzeniu zajęć, zdobyć informacje o tym jak zorganizować warsztat, jakimi drogami go wypromować, gdzie najkorzystniej przeprowadzić, jednym słowem nabyć know-how warsztatowe.

Recepta jest prosta:
– wieczór, kobiety, świetna atmosfera;
– śrubki, włóczki, szlifierki, wiertarki, farby, obcęgi, drewno, tkaniny, koraliki, śrubokręty, pudełka, pleksi, pióra;
– projektowanie, malowanie, budowanie, restaurowanie, budowanie;
– fantazja, pomysły, chęci.

*Aby spotkanie miały wyjątkowy klimat zapraszamy do przyniesienia jakiś pyszności na wspólny podwieczorek, herbatę i kawę mamy na miejscu:)

ZASADY UCZESTNICTWA:
– Grupa ma charakter otwarty, jednak z racji możliwości przestrzennych na jedno spotkanie może przyjść max. 12 osób
– Rezerwację miejsca należy zgłosić przynajmniej dwa dni przed datą warsztatów, ponieważ musimy przygotować odpowiednią ilość materiałów.
– Koszty: Symboliczne 5 zł na utrzymanie sali oraz zrzutka na materiały (każdy warsztat indywidualnie, informacją będzie podana wcześniej)

Kiedy: każdy wtorek od 18-21
Gdzie: Mieszadło, ul. Hoża 51
Koszt: 5zł + materiały -> płatność na miejscu
Zapisy: babiniec@mieszadlo.waw.pl
tel. 696 256 086

Zapraszamy Was wszystkie!
Wera, Daga, Maria