Czerwony Namiot – cykl warsztatów dla kobiet: 25.02.2013 – Natalia Miłuńska

Czerwony Namiot – cykl warsztatów dla kobiet: 25.02.2013 – Natalia Miłuńska

Stowarzyszenie Kobiet Dakini i portal miesiaczka.com zaprasza kobiety na cykl – „Czerwony Namiot czyli jak żyć w zgodzie z rytmem i mądrością ciała”.

Każda z nas jest obdarzona niezwykłym darem – pięknym, kobiecym ciałem. To ciało ma swój rytm, który możemy poznać. Warsztat dedykowany będzie poznaniu własnego cyklu na poziomie fizycznym, psychologicznym i duchowym. Nauczymy się rozpoznawać własny rytm i współpracować z nim w codziennym życiu.

Wspólnie stworzymy piękną, bezpieczną kobiecą przestrzeń. Ożywimy tradycję Czerwonego Namiotu, w którym kobiety spotykały się, by opowiadać swoje historie, razem tańczyć i ucztować. My też będziemy celebrowały życie, wspierały się, odkrywały kobiecą moc. Tańcem obudzimy nasz wewnętrzny ogień.

Zapraszam Kobiety, które:

– chcą wejść w realny, głęboki kontakt ze swoim ciałem, poznać je i dobrze się w nim czuć
– otworzyć się na kobiecą energię, być twórcze i spełnione jako kobiety
– obudzić zmysłowość i przyjemność, radość życia
– znaleźć równowagę między siłą i delikatnością, dawaniem i przyjmowaniem, tworzeniem i zmianą

Zapraszam też gorąco kobiety, które chcą zajść w ciążę i przygotować się na dziecko!

W programie: W trakcie zajęć będziemy wchodzić w kontakt z kolejnymi fazami cyklu i odkrywać ich niesamowity potencjał. Poprzez taniec i medytację w ruchu będziemy rozwijać umiejętność świadomego czucia. Wspólnie uzdrowimy i rozpuścimy to, co oddziela nas od naszej kobiecości. Poprzez pracę z wizją, ceremonie i pieśni będziemy uwalniać nasz twórczy potencjał i uczyć się, jak przemijać i skutecznie kończyć to, co nie służy już naszemu życiu. Poznamy też proste, skuteczne sposoby na nieprzyjemne symptomy cyklu: napięcie przedmiesiączkowe i bolesne miesiączki. A wszystko to z lekkością!

Kto prowadzi?
Natalia Miłuńska – twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Z wykształcenia antropolożka kultury, właścicielka prawdopodobnie największego w Polsce zbioru książek na temat miesiączki – od antropologicznych, przez poradniki po opracowania dotyczące zdrowia.
W swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Od lat współtworzy Stowarzyszenie Kobiet Dakini, gdzie prowadzi wykłady oraz warsztaty dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów.

Kiedy?
Spotykamy się co drugi poniedziałek, w godz.18.00-21.00
Terminy: 11 i 25.02, 11 i 25.03, 8 i 22.04

Gdzie?
Mieszadło
Warszawa ul. Hoża 51 lok. 260

Ceny warsztatów:
– 70 zł – pojedyncze zajęcia
– 120 zł. / miesiąc (2 spotkania)
– 380 zł / za cały cykl I płatny z góry (6 spotkań)

Zgłoszenia:
kontakt@mieszadlo.waw.pl
508804940