Kurs projektowania stron WWW WordPress Zaawansowany – Bartosz Bartosiński

Kurs projektowania stron WWW WordPress Zaawansowany – Bartosz Bartosiński

Zapraszamy na zaawansowany kurs projektowania stron www na platformie WordPress.

Będziemy edytować arkusz stylów CSS i wtyczki. Nauczymy Cię jak interpretować fragmenty kodu PHP, usuwać jego niepotrzebne fragmenty, a także wykorzystywać wyszukiwarkę tak, żeby je dowolnie modyfikować.

WordPress to obecnie najlepszy i najbardziej przyjazny użytkownikowi system zarządzania treścią (ang. skrót CMS). Można rozbudowywać jego możliwości o kolejne funkcje, ale nie wszystko da się zbudować z gotowych elementów.

UWAGI:
– nie będziesz musiał dokładnie uczyć się języka PHP.
– kurs jest przeznaczony dla osób, które już znają podstawy WordPressa.

Kurs obliczony jest na 8 godzin nauki podzielone na dwa dni.

Dowiesz się jak:
– korzystać z opcji multisite, czyli jak jedną instalacją WordPressa obsłużyć dwie domeny w dwóch językach
– używać wtyczek małych i dużych, a także jak za ich pomocą szeroko modyfikować i rozszerzać funkcje i wygląd WordPressa
– podmienić elementy i mechanizmy wbudowane w skórkę
– tłumaczyć i modyfikować skórki
– praktycznie wykorzystać CSS z uwzględnieniem kontenerów treści i właściwości elementów
– dodawać własne fonty

W trakcie kursu przewidziano czas na indywidualne pytania uczestników.

Bartek Bartosiński – strony projektuje od 16 lat, pierwszą zaprojektował w liceum w 1997 roku – w rok po wejściu Internetu do Polski. Jako samouk kierował się fascynacją nowymi technologiami w web designie, co pozwoliło mu przez cały czas nadążać za nowinkami w tej dziedzinie. Od 2005 roku pod nazwa fantasmatic.net komercyjnie projektuje strony www. Jego klientami byli między innymi miesięcznik Audio, Klub Sportowy RKS SKRA, firmy z branży kosmetycznej, agencje reklamowe oraz liczni artyści i rzemieślnicy.
Od 2 lat aktywnie uczy sztuki projektowani stron i grafiki komputerowej na kursach prywatnych i w szkołach. Poza projektowaniem stron zajmuje się grafika, fotografią a także designem. Szerokie zainteresowania pozwalają mu na holistyczne podejście do sztuki projektowani stron. Od pewnego czasu jest aktywnym propagatorem darmowego systemu WordPress – sam w dziewięciu na dziesięć przypadków wybiera to rozwiązanie w projektowaniu stron dla swoich klientów.

CZAS:
11, 12.05 – 10.00 – 14.00

MIEJSCE:
Mieszadło
Warszawa, ul. Hoża 51

CENA:
400 zł – całość

ZAPISY:
rezerwacja@mieszadlo.waw.pl