Malowanie intuicyjne 07-10.02.2013 – Ewa Szymczak

Malowanie intuicyjne 07-10.02.2013 – Ewa Szymczak

Pierwszy warsztat w Mieszadle! Przebudź swój twórczy potencjał!

I oraz II poziom Vedic Art: warsztat budzenia intuicji i kreatywności poprzez malowanie intuicyjne

VEDIC ART to metoda odnajdowania w swoim życiu pasji przez malowanie intuicyjne. Dla wszystkich tych, którzy nigdy nie malowali, jak i tych, którzy uczyli się malowania, ale pragną nowej inspiracji. Genialnie prosta metoda.

Prowadzi Ewa Szymczak, która jest rekomendowaną nauczycielką Vedic Art. Ukończenie jej warsztatów jest uznawane przez oficjalną szkołę Vedic Art i umożliwia dalsze kształcenie.

Informacje praktyczne:
– Sprzęt malarski
Na miejscu sztalugi oraz możliwość zakupu profesjonalnych akcesoriów malarskich w dobrych cenach. Uwaga: farby olejne długo schną, więc nie poleca się ich na warsztaty, nie zapomnij też o luźnym stroju, który możesz pochlapać farbami. My zapewniamy pomieszczenie, w którym możesz poczuć się swobodnie: http://youtu.be/23hWMvSrZx8
Jeśli masz swoją sztalugę, to prosimy poinformuj nas o tym.

07-10.02.2013 Warszawa, ul. Hoża 51 (Mieszadło)
Codziennie 12:00 – 18:00 (w tym godzinna przerwa, istnieje możliwość wcześniejszego zamówienia posiłku wg Pięciu Przemian)

Inwestycja:
całość (4 dni): 700 zł
połowa (2 dni): 370 zł
jeden dzień: 200 zł
+ koszty materiałów.

Każda osoba, która wykupiła wejściówkę na Otwarcie Mieszadła otrzymuje 10% rabatu! Dodatkowo osoby, które wykupiły wejściówkę w wysokości 50 zł mogą skorzystać z rabatu – 40 zł.