Mów po angielsku – 9, 16, 23.03 – FunBodyEnglish

Mów po angielsku – 9, 16, 23.03 – FunBodyEnglish

Trzy soboty marca z FunBodyEnglish

Warsztaty skierowane są do osób chcących przełamać barierę w angielskim, tj tych które już uczyły się języka, ale mają problemy z mówieniem, lub mówią, ale chciałyby mówić lepiej. Zapraszamy osoby nowe, które chciałyby zapoznać się z autorską metodą Krzyśka i Agi.

W szkole FunBodyEnglish usuwanie blokady językowej osiągamy przede wszystkim przez wytworzenie atmosfery pełnej swobody i śmiechu. Motywujemy grupy do wymiany poglądów za pomocą improwizacji teatralnej, a także gier i zabaw komunikacyjnych. Uczymy sztuki komunikacji, rozwijamy inteligencję emocjonalną. To anglojęzyczny coaching, uruchamiający tzw. kompetencje miękkie. Odpowiadają one za stosunki międzyludzkie, i obejmują: umiejętności komunikacyjne (np. umiejętność zaciekawiania), emocjonalne (np. empatia) i społeczne (np. wyczucie, taktowność).

Zapraszamy na serię zajęć, które odbywają się w 3 najbliższe soboty marca.

Sobota 9 Marca 12.00 – 15.00
IMPROWIZACJA TEATRALNA
Wykorzystanie techniki improwizacji teatralnej.

Sobota 16 Marca 12.00 – 15.00
DIADY
Diada to inaczej dwójka (para) osób, mówiących i słuchających siebie na przemian, w ustalonych odstępach czasu. Na przykład – trzy minuty ja opowiadam jakąś historię, trzy minuty ty, potem znowu ja, i tak dalej. W diadach nie przerywamy, nie krytykujemy oraz nie cenzurujemy tego co jest mówione. Jest to więc forma dwuosobowej burzy mózgów. Diady mają niezwykłą zdolność – odblokowują spontaniczny przepływ idei i umożliwiają zrozumiałą komunikację pomimo blokad czy językowych błędów.

Sobota 23 Marca 18.00 – 21.00
ENNEAGRAM
Wykorzystanie systemu wiedzy łączącego psychologię i duchowość. Enneagram zazwyczaj opisuje się jako dziewięć typów osobowości. Dla nas enneagram jest także dziewięcioma różnymi sposobami widzenia świata. Za ich pomocą rozwijamy na zajęciach twórcze myślenie, uczymy się nie grzęznąć w naszych komunikacyjnych nawykach i mieć dużo do powiedzenia na dowolny temat.

Więcej na temat metody FunBodyEnglish, odbywających się i nadchodzących warsztatów:
www.funbodyenglish.com
i na FB https://www.facebook.com/pages/FunBodyEnglish-School/323180607801385?fref=ts

Na spotkanie zapraszamy osoby na poziomie komunikatywnym (w tym również słabo komunikatywnym), te, które jeszcze nie znają szkoły i nie uczestniczyły w zajęciach FunBodyEnglish.

Prowadzący:
Krzysztof Wirpsza – jest lektorem angielskiego od 15 lat. Ukończył Nauczycielskie Kolegium Językowe w Warszawie, trzyletnie studium kształcące nauczycieli angielskiego. Kilka lat podróżował i mieszkał za granicą, w Anglii, Włoszech, Indiach i USA. W swoim życiu zawodowym prowadził rozmaite projekty twórcze: pracował z młodzieżą i dziećmi (w Polsce i Indiach) nad realizacją przedstawień teatralnych, opracował własne technologie pracy z dorosłymi (m.in. Empatyczne Konwersacje), oraz gry językowe stymulujące procesy twórcze i osobistą autorefleksję. Te ostatnie, w połączeniu z doświadczeniami życiowymi i wiedzą jego partnerki, Agi, doprowadziły do powstania obecnej metodyki zebranej pod wspólną nazwą FunBodyEnglish. Krzysztof, ponadto, przez wiele lat pracował jako trener techniki diady komunikacyjnej, która pozostaje (w wielu formach) jednym z filarów działań Alternatywnej Akademii FunBodyEnglish. Jest entuzjastą robienia rzeczy po swojemu, lubi samemu wypracowywać własny sposób na życie. Uwielbia podróże do wewnętrznych światów psychicznych. Wita wyzwania; cieszy go gdy może szczerze skonfrontować się z własnymi ograniczeniami.

Agnieszka Kowalińska
Artystka-nauczycielka, wieczna poszukiwaczka ideału, zafascynowana pracą z ciałem i prostą kreatywnością dnia; wiedzę o życiu czerpała z licznych podróży w Europie i Afryce oraz przeżywaniu odmiennych kultur i religii; mieszkała przez 2 lata w Niemczech we wspólnocie, której celem było przyglądanie się swoim wzorcom, uleczaniu traum, polepszaniu głębokiej komunikacji i demokracji; od lat wegetarianka propagująca zdrowy i harmonijny styl życia; swoje doświadczenie przenosi nie tylko na własne autorskie warsztaty by dzielić się z ludźmi, ale konsekwentnie wykorzystuje je w świadomej relacji z Krzyśkiem, uczy się coraz śmielej komunikować swoje potrzeby i każdy konflikt bierze jako dobrą okazję to przyjrzenia się sobie

Gdzie:
Mieszadło
Warszawa, ul. Hoża 51

Koszt:
Symbolicznie – zrzutka po 15 zł (za całość) na lokal.

Rezerwacja:
Sebastian Żołnowski
kontakt@mieszadlo.waw.pl
508804940