Praca z konfliktem – racje, relacje i tworzenie wspólnot – Robert Palusiński

Praca z konfliktem – racje, relacje i tworzenie wspólnot – Robert Palusiński

Fundacja Głębokiej Demokracji oraz Mieszadło zapraszają na serię spotkań pt.: „Praca z konfliktem – racje, relacje i tworzenie wspólnot” – cykl warsztatów uczących pracy z napięciami, nieporozumieniami, konfliktem w relacjach oraz w grupach.

Większość ludzi obawia się konfliktów – co jest zrozumiałe, gdy nie posiadamy odpowiednich narzędzi do pracy z nimi. Jednak na tych wyjątkowych warsztatach poznamy „magię” pozwalającą dostrzegać przejawy przyszłego napięcia oraz przekształcać konflikty indywidualne i relacyjne w głębokie więzi, zaś konflikty grupowe – w społeczności, które dzięki transformacji stają się pełne żywotnych relacji.
O ile w większości przypadków ludzie raczej stronią od konfliktów starając się łagodzić napięcia, o tyle po serii tych warsztatów będziesz z niecierpliwością czekać na każdą sytuację, w której wystąpią różnice zdań i postaw mogące być zalążkiem konfliktów.
Warsztaty są dla wszystkich osób, które potrafią w dowolny sposób odpowiedzieć na (pozornie) proste pytanie: „Wolisz mieć rację czy relację?”
Na tych krótkich warsztatach będziemy się zajmować głównie praktykowaniem z minimum teorii i maximum ćwiczeń …

Lekturą pozwalającą poznać podłoże teoretyczne warsztatów są książki:
Arnolda Mindella: „Otwarte Forum. Praktyka Głębokiej Demokracji.”
– link na FB: http://www.facebook.com/OtwarteForum?ref=ts&fref=ts
oraz „Siedząc w ogniu” i „Lider mistrzem sztuk walki”

Warsztat poprowadzi:
Robert Palusiński, psychoterapeuta, coach, facylitator. W latach 1998 – 2003 studiował w Research Society for Process Oriented Psychology w Zurichu, szkolił się także w Londynie, Kopenhadze i Bratysławie. Od 2000r. roku regularnie prowadzi zajęcia i warsztaty łączące współczesne techniki szamańskie (M. Harner) z psychologią i psychoterapią. Autor licznych publikacji (m. innymi) książki „Szamanizm w praktyce” (1999) tłumacz licznych książek Arnolda Mindella, popularyzator Psychologii Zorientowanj na Proces a przede wszystkim idei Głębokiej Demokracji

Więcej o prowadzącym: http://robertpalusinski.blogspot.com/p/o-mnie.html

Kiedy:
4,11,18,25. 04
g. 18.00

Gdzie:
Mieszadło
Warszawa, ul. Hoża 51

Cena: od 5 zł – za salę, kawę, herbatę…

Rezerwacja:
Sebastian Żołnowski
kontakt@mieszadlo.waw.pl
508804940