Sprawdzone metody radzenie sobie ze stresem 12.05.2013 – Sebastian Szajner

Sprawdzone metody radzenie sobie ze stresem 12.05.2013 – Sebastian Szajner

– Jak regulować poziom stresu w życiu codziennym?
– Dlaczego w niektórych sytuacjach jesteś zrelaksowany, a w innych czujesz stres?
– Jak powstaje stres i dlaczego go wybieramy?
– Jak radzą sobie ze stresem zwierzęta?
– Co trzeba robić by szybko i sprawnie odreagowywać stres?

Stres jest często odczytywany wśród społeczeństwa jako sytuacja zagrożenia, której trzeba się jak najszybciej pozbyć. Mało ludzi wie dlaczego się pojawia, do czego służy gdy już wystąpi i jakie korzyści można czerpać dzięki niemu.
Na przykładzie antylop i niedźwiedzi zrozumiesz co trzeba robić by szybko i sprawnie odreagowywać stres.
Poznasz techniki medytacji anapana i vipassana dzięki którym bedziesz miał dostęp do skutecznej interwencji na stresowe sytuacje.
Wyciągniesz wnioski z sytuacji stresowych które przeżyłeś, przez co nie tylko poznasz lepiej siebie, ale również zapobiegniesz sytuacjom potencjalnie stresogennym.

PROWADZĄCY:
Sebastian Szajner – coach, w ciągu ostatnich 3 lat odbył ponad 200 dni szkoleniowych ucząc się od specjalistów w swoich dziedzinach takich jak: dr Elżbieta Zdenkiewicz-Ścigała (Polska; ekspert psychologii kryzysu i psychotraumatologii), John Grinder (USA; tworca NLP), Mateusz Grzesiak (Polska; trenerstwo i coaching), Ross Raynolds (Holandia; medytacja), Maestro Manuel Rufino (Dominikana; szamanizm). Ukończył trzykrotnie mastera i praktyka NLP, jest zaanwasowanym masterem NLP i starszym uczniem medytacji vipassana. Jego specjalizacją jest wykorzystywanie kryzysu do osobistego wzrostu. Prywatnie zakochany w medytacji, miłośnik kina akcji i sztuki współczesnej pod każdą postacią.

CZAS:
12.05.2013 r.
17:00 – 20:00

MIEJSCE:
Mieszadło,
Warszawa, ul. Hoża 51

CENA:
30 zł

ZAPISY:
rezerwacja@mieszadlo.waw.pl