Zostań swoją wróżką – 19.10.2013 – Weronika Wacławska

Zostań swoją wróżką – 19.10.2013 – Weronika Wacławska

Bywają takie momenty w życiu, że naprawdę nie wiadomo co zrobić. W głowie kłębią się pytania, powraca analiza tematu, a konflikty wewnętrzne narastają. Zostać w tej pracy czy odejść, trwać w relacji, czy lepiej się rozstać, wziąć kredyt, a może wyjechać na misję? Każda decyzja niesie za sobą konsekwencje – wiadomo, ale która będzie dla mnie teraz najkorzystniejsza?

Samo „nie wiem” jest w porządku, ale bezradność, która jest drugą stroną medalu tego „nie wiem”, jest już trudniejsza do zniesienia, bo odbiera moc. Niektórzy w takich momentach idą do wróżki. Odpowiedzi można szukać w drugim człowieku, ale można też nauczyć się komunikowania samemu ze sobą – używając tych samych narzędzi, z których korzysta prawdziwa czarownica. To nie jest etat dla wybranych, każdy potrafi wróżyć.

Nasze wewnętrzne poczucia pozostają w nierozerwalnym związku z otoczeniem i sytuacjami, które się nam przydarzają. Można powiedzieć, że nasze wnętrze jest lustrem dla rzeczywistości, a rzeczywistość odbiciem naszego wnętrza. Wróżenie jest narzędziem, przy pomocy którego poszerzasz spojrzenie na siebie i na sytuację życiową, w której się znalazłeś. Korzystając z niego wspierasz się w rozwoju i przypominasz sobie, że wszelkie rozwiązania już w tobie są, czasem jedynie tylko niedostrzeżone.

pasek
Cokolwiek byśmy robili w życiu, na jakim etapie się znajdowali, jesteśmy na „naszej drodze”, a dalsze wybory, podejmowane decyzje kreują tę drogę dalej. Praca z Wróżeniem (m.in. z Tarotem) potrafi uwrażliwić nas na pewne aspekty, zdarzenia, sytuacje, osoby, zwrócić uwagę na pojawiające się jakości; działając jak magiczny kwadrat – co by nie wyszło, zbliża nas to do pełni nas samych, ponieważ niezwykle poszerza spojrzenie na dany problem. Nie rozwiązuje go za nas, nie dyktuje co robić dalej, ale uwrażliwia na to co jest, a to pierwszy krok, by zmienić stan rzeczy.

„(…)jeśli idziesz za tym, co cię uszczęśliwia, to jakbyś podążał jakimś szlakiem, który istniał od zawsze, czekał na ciebie, i że życie, które właśnie przeżywasz, jest tym, które było ci jakoś pisane.” Joseph Campbell

W PROGRAMIE WARSZTATU

 • Medytacja uważności
 • Co świat do mnie mówi? – flirty z rzeczywistością
 • Co sam chcę sobie powiedzieć? – ukryte symbole w ciele
 • podstawy Tarota – Arkana Duże i Małe, podstawowe układy, jak „czytać” karty
 • Totem dziękczynny w intencji
 • PROWADZĄCA:
  Weronika Wacławska – Gdy myślę o sobie pojawia mi się słowo istota, gdy wypełniam różnego rodzaju protokoły w rubryce wykształcenie wpisuję: pedagog twórczości, w rubryce zawód, w zależności od miesiąca wpisuję: coach, doradca zawodowy, rekruter, manager, wróżka, pisarka, artystka; gdy pytają mnie nowo poznani ludzie czym się zajmuję, odpowiadam, że lubię dziwić się złożonością wszechrzeczy i zachwycać otaczającym pięknem, podróżować, jeść i nade wszystko rozmawiać z ludźmi.
  Staram się podążać za Śnieniem, słuchać go, odczytywać znaczenie i czuję, że całkiem nieźle na tym wychodzę:) Wróżeniem, w szczególności Tarotem, zainteresowałam się ponad 10 lat temu. Od tego czasu przeczytałam pewnie każdą książkę na ten temat, rozmawiałam z wieloma szamanami, wróżkami i innymi czarodziejami zajmującymi się światem duchów.
  Ciągle dziwię się, jak to wszystko doskonale jest skonstruowane.

  KIEDY:
  sobota 19.10.2013
  godz.14 – 20 (w tym krótkie przerwy)

  GDZIE:
  Warszawa, ul. Kukułki 2

  CENA:
  150 zł

  ZAPISY:
  e-mail: rezerwacja@mieszadlo.waw.pl
  telefon do prowadzącej. 696 256 086